Вас вітає Лариса Шумейко

Ландшафтний дизайнер та майстер по створенню сучасних садів

Допоможу вам створити сучасний сад на ділянці будь-якого розміру та складності. Розроблю авторський дизайн-проєкт вашого ландшафту, застосовуючи індивідуальний підхід та сучасні технології у проєктуванні та реалізації.

Лавандові коиги серед сосен та туї

Ландшафтний дизайн під ваш стиль життя

Кожен мій проєкт – це унікальний та продуманий ландшафтний план. Моє завдання не просто посадити рослини, а створити єдиний неповторний стиль ландшафту, що відповідає характеру, побажанням та потребам замовника.

Я не використовую шаблонні рішення ні для великих, ні для малих садів. Кожен із них – це індивідуальний проєкт, результат скрупульозної роботи над найдрібнішими деталями.

Від ідеї
до втілення

Пропоную кілька варіантів співробітництва:

Моя міссія

Створювати практичний відкритий простір шляхом впорядкування присадибної ділянки у гармонії людини та природи. Підтримувати біорізноманіття та здорові екосистеми, заохочуючи використання адаптованих до клімату рослин, що підтримують місцеве середовище.

experience (1)
0 +

Років досвіду у галузі

plan
0 +

Виконаних проєктів

tree
0 +

Висаджених рослин

Відгуки замовників

Добрый день, желающим получить самый стильный дизайнерский проект. Рекомендую Ларису!!! Так как она любит свою работу и творит красоту, мало кто умеет, я настолько рада, что именно мне попали ее работы! Кто бы не приходил к нам - у всех "вау" восхищение нет предела. Все настолько продуманно, рационально и превосходно сделано её руками. Мы получаем огромное удовольствие от такой красоты, даже не жалко тех денег, которые мы вложили. Спасибо, Лариса, за ваши золотые руки и ваш труд!!!

Алла / 11 квітня 2021

    Нове на сайті

    Мої нотатки, поради, ідеї, огляд новин та сучасних тенденцій у ландшафтному дизайні