Найгарячіші тенденції в садівництві 2022 року

Хурма та фрукти під білим навісом

Ізоляція пандемії змусила багатьох прагнути зустрічей і спілкування на відкритому повітрі. Веранди стали місцями збору, де можна сидіти із сусідами на безпечній відстані. Підготуйте ганок до спілкування, додавши зручні крісла, контейнери з рослинами та килимок для вулиці. Немає ганку? Створіть патіо перед будинком. Ви отримаєте житловий простір та зменшите кількість трави, яку потрібно скошувати.

Під білим навісом відпочинок

Пишні барвисті сади кажуть “ні” нейтральним тонам та мінімалізму. Колір року за версією Pantone 2022 року – фіолетовий – Very Peri – це яскравий, радісний фіолетовий колір. Принесіть цю тенденцію у ваш сад, вибравши барвисті відкриті простори, як оазис енергійного максималізму у стилі Grandmillenial. Після двох років пандемії всім нам знадобиться трохи достатку та фарб.

 

Тенденція спостерігати за птахами на задньому дворі продовжує зростати. Весь час, який ми проводили вдома з початку пандемії, допоміг виявити птахів, які звуть наші подвір’я своїм будинком. Не складно створити сприятливе для птахів довкілля, і посадку велику кількість рослин, які забезпечать притулок і корм пернатим.

Продовжує набирати обертів інтерес до садів і ландшафтів, які відновлюють світ природної довкілля і садити рослини, які приносять користь запилювачам або птахам.

 

Офіс у ландшафті

Експерти прогнозують, що у 2022 році все також буде актуально працювати віддалено. Якщо ви входите до цієї групи, створення робочого простору на патіо, дворі чи терасі дозволить вам виносити ноутбук на вулицю. Ви краще виглядатимете на Zoom-конференціях при природному освітленні, а сонячне світло може стати потужним підсилювачем настрою.

Ваше робоче місце на відкритому повітрі вимагає тих самих функцій, що й домашній офіс: усамітнення, яке ви можете створити за допомогою густих насаджень, щоб заглушити навколишній шум та закрити огляд сусідам; тінь, яку можна створити деревами або альтанкою; письмовий стіл і стілець, який може бути шезлонгом і стільцем для ліжка, або стілець для патіо і столик для бістро; і декор у вигляді висять кашпо і сміливих тропічних рослин у контейнерах навколо вашого «офісу». Вам більше ніколи не захочеться працювати при світлі офісних ламп.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.