Заміна газону садовою грядкою

Багато домовласників відкривають для себе переваги заміни газонної трави посадочними майданчиками для городів, квітників або змішаних острівців з чагарників і квітів. Інтеграція майданчиків для посадки в газон робить ландшафт естетичнішим, а також може надати місце для вирощування здорової їжі. Який би метод, щоб убрати траву ви не використовували, перший крок – зрізати її якнайнижче в області, яку ви хочете очистити.

Видалення дерну вручну. Розрізання дернової трави на шматки, виколупування та викидання шматків дерну, мабуть, найкращий спосіб прибрати траву та підготувати ділянку для грядки. Повністю віддалена трава не буде рости у вашому новому саду, хоча вам потрібно докласти зусиль, щоб видалити її всю, оскільки будь-яке коріння швидко створить нові рослини.

Побудова високої грядки. Піднесені грядки хороші, якщо ви знаєте, що ваш ґрунт не дуже родючий (високоглинистий або дуже піщаний, з кислим pH і т. д.). Цей метод включає просте будівництво піднятої конструкції з дерева, каменю або іншого матеріалу, а потім заповнення її садовою землею гарної якості, компостом і компостованим гноєм.

Застосовувати гербіциди. Траву на запланованій ділянці саду можна знищити за допомогою правильного гербіциду. Гербіциди, які зазвичай використовуються для боротьби з газонними бур’янами, не вбивають листоподібні рослини, тому вам знадобиться засіб для знищення рослинності широкого спектру дії. Багато препаратів-вбивців рослинності залишать у грунті залишкові сліди, тому краще використовувати гербіцид на основі гліфосату, який стає неактивним, як тільки контактує з певними ґрунтовими ферментами. Гліфосат вважається відносно безпечною хімічною речовиною, хоча це не означає, що вона нешкідлива для людини.

Задушити газон – ще один дуже простий спосіб створити грядку. Це включає позбавлення трави повітря до тих пір, поки вона не помре природним чином. Проте, як і більшість простих методів, він вимагає чимало часу — до шести місяців. Майже будь-який матеріал можна використовувати, щоб задушити траву – старі газети, шматки килимового покриття та шматки картону.

Соляризація трави. Це метод вимагає трохи терпіння та планування, але якщо у вас було багато проблем із бур’янами на вашому існуючому газоні, це може бути виходом. Соляризація – це метод знищення трави (або інших рослин) шляхом фокусування сонячного тепла через покриття площі одним або двома шарами товстого пластику та залишили його на місці на шість-дванадцять тижнів, поки тепло сонця не припікає та не вбиває всі живі рослини під пластиком. Запечатування країв пластику допоможе зберегти тепло та прискорити процес. Якщо у вас особливо живучі бур’яни (наприклад, берун), більш тривалий період соляризації (до шести місяців) уб’є ці бур’яни разом з дерновою травою. Як тільки трава висохне, підніміть пластик і перекопайте ґрунт. Немає необхідності видаляти відмерлу траву, тому що вона просто розкладеться і додасть поживних речовин у ґрунт.

Тепла грядка, збудована восени, забезпечить вас готовою до посадки грядкою навесні. Цей метод служить для удушення нижньої трави, за рахунок якої створюється грядка з хорошим, живильним ґрунтом. У цьому випадку використовується метод розміщення шарів органічних матеріалів на ділянці саду, який створює ідеальне середовище для вирощування в міру розкладання шарів.

5 comments

  1. 👉 $5,000 FREE EXCHANGE BONUSES BELOW 📈 👉 PlaseFuture FREE $3,000 BONUS + 0% Maker Fees 📈 + PROMOCODE FOR NEWS USERS OF THE EXCHANGE 👉 [M0345IHZFN] — 0.01 BTC 👉 site: https://buycrypto.in.net Our site is a secure platform that makes it easy to buy, sell, and store cryptocurrency like Bitcoin, Ethereum, and More. We are available in over 30 countries worldwide.

  2. A secret weapon for anyone who needs content. I dont need to tell you how important it is to optimize every step in your SEO pipeline. But unfortunately, its nearly impossible to cut out time or money when it comes to getting good content. At least thats what I thought until I came across Article Forge. Built by a team of AI researchers from Stanford, MIT, Carnegie Mellon, Harvard, Article Forge is an AI content writer that uses deep learning models to research, plan out, and write entire articles about any topic with the click of a button. Their team trained AI models on millions of articles to teach Article Forge how to draw connections between topics so that each article it writes is relevant, interesting and useful. All their hard work means you just enter a few keywords and Article Forge will write a complete article from scratch making sure every thought flows naturally into the next, resulting in readable, high quality, and unique content. Put simply, this is a secret weapon for anyone who needs content. I get how impossible that sounds so you need to see how Article Forge writes a complete article with the Click Here:👉 https://stanford.io/3FXszd0

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *