- Соняшник виглядає як одна велика квітка, але кожна головка складається з сотень крихітних квіток, званих квіточками, які дозрівають, щоб стати насінням. Це відноситься до всіх рослин сімейства соняшникових, включаючи ромашки, деревій, золотарник, айстри, кореопсис і холостяцькі гудзики.
- Слово «ананас» прийшло від європейських дослідників, які думали, що цей фрукт поєднує у собі вигляд соснової шишки з м’якоттю, як у яблука. Ананаси – єдині їстівні члени сімейства бромелієвих.


- З ботанічного погляду авокадо і гарбуз – це фрукти, оскільки вони несуть насіння рослин. З іншого боку, ревінь – це овоч.
- Невеликі бульбашки повітря всередині журавлини змушують її підстрибувати та плавати у воді.
- У Франції 1 травня – фестиваль конвалії La Fete du Muguet. Свято включає в себе дарування улюбленим букетів з конвалії, побажання здоров’я та щастя.
- Тюльпани можуть продовжувати зростати до 2,5 см в день після зрізання.
- Покритонасінні – це наукова назва квіткових рослин, яка відноситься до насіння, що міститься в капсулах або плодах. Неквіткові рослини – сосни, ялини, ялівці, модрини, саговники та гінкго – називаються голонасінними.
- Персики, груші, абрикоси, айва, полуниця та яблука належать до сімейства рожевих. Те ж саме можна сказати про декоративні види, такі як спірея, горобина, козяча борода та девокорка.


- Різниця між нектаринами та персиками в тому, що у нектаринів немає пухнастої шкірки. Ви можете прищепити персикові гілки до нектаринового дерева або нектаринові гілки до персикового дерева, щоб у вас були обидва типи фруктів.
- У середньому полуниця має 200 насінин. Це єдиний плід, який росте насінням зовні.
- У тому, що розрізана цибуля викликає сльози на очах винні сірчані сполуки. За даними Національної цибульної асоціації, охолодження цибулі та обрізання корінця в останню чергу вирішують цю проблему.
- У 1600-х роках тюльпани були настільки цінними в Голландії, що їхні цибулини коштували більше ніж золото. Це повальне захоплення було названо тюльпаноманією або тюльпанною лихоманкою, і воно спричинило крах економіці Голландії.
