Поширені помилки у ландшафтному дизайні

Незалежно від того, користуєтеся ви допомогою ландшафтного дизайнера або беретеся за дизайн саду самостійно, знання деяких поширених помилок допоможе вам створити відкритий простір без них.

Недооцінка сили прєкту

Одна з найпоширеніших помилок ландшафтного дизайну – не розпочати з генерального плану. Розважальна зона тільки тому, що є для цього місце, а плетиста троянда, бо тут сонячно.

Завдяки проєкту ваш ландшафт оптимально функціонуватиме і візуально виглядатиме привабливо. Проєкт враховуватиме всі елементи, включаючи положення, простір, доступ та точки огляду. Якщо ви з часом вирішите змінити ландшафт, завдяки проєкту, легше залишити дизайн цілісним, а не заплутатися в поєднанні ідей.

Нездатність використовувати наявні елементи

На вашому відкритому просторі вже можуть рости приховані перлини, які можна було б використовувати в іншому місці або оновити з деякою творчістю. Не беріть до уваги переваги збереження деяких укорінених рослин і використання їх в дизайні.

Власники садів також часто борються з існуючими умовами чи особливостями ділянки. Наприклад, якщо ваша ділянка має природний ухил, можливо, замість боротися за створення абсолютно рівної поверхні, ви попрацюєте з природним ландшафтом.

Економія на інфраструктурі

Економія на установці інфраструктури, яку ви не бачите може вплинути на загальний дизайн в цілому. Установка іригації, наприклад, не є чимось привабливим, але матиме неоціненне значення, якщо ви вирішите поїхати у відпустку у теплі місяці. Освітлення – це ще одна область, установка якої може бути дорогою, але за умови правильної реалізації з використанням якісних приладів освітлення може підвищити цінність та практичність вашої власності.

Невраховані візуальні з’язки

При проєктуванні саду не забувайте враховувати, як сад видно з усіх внутрішніх приміщень. Перш ніж садити або будувати будь-які конструктивні елементи, огляньте відкритий простір з боку житлової частини, щоб забезпечити гарний огляд.

Переаовнення або недостатня кількість рослин призводить до негармонійного вигляду саду. Якщо ви не знаєте, що садити або в якій кількості, звертайтеся до мене і я допоможу вам із планом посадки.

Завжди ваш ландшафтний дизайнер – Лариса

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *