6 популярних вічнозелених чагарників

Бересклет "Смарагдовий і золотий"

Вічнозелені кущі є кращими рослинами, які приваблюють цілий рік. Голчасті вічнозелені чагарники, з маленькими, щільно розташованими голками, особливо корисні для живоплотів, тому що їх можна обрізати до потрібної форми. Інші вічнозелені чагарники досить ефектні для вирощуваня поодинці чи в групі рослини.

6 популярних вічнозелених чагарників:

Бересклет “Смарагдовий і золотий” (Euonymus Fortunei ‘Emerald ‘n’ Gold) широколистяний вічнозелений чагарник, з рясним листям, зеленими серединками та золотими краями. Може бути універсальною ґрунтопокривною рослиною як для сонячних, так і для тінистих місць. Восени листя стає розово-червоним.

Тсуґа канадська (Tsuga canadensis) ще відома як боліголов східний, є хвойною вічнозеленою рослиною з маленькими мереживними голками. Добре себе відчуває у тінистих умовах. При стрижці рослини утворюють щільну живу стіну, що робить їх ефективними живими гірками.

Тсуґа канадська
Рододендрони (Rhododenron Spp.)

Рододендрони (Rhododenron Spp.) є широколистяними вічнозеленими рослинами, що зберігають шкірясте листя від зеленого до бронзового кольору протягом зими. Ці універсальні рослини використовують, як в поодинці, так і в групах для лісових садів.

Голубий падуб (Ilex meserveae) широколистяний вічнозелений чагарник, старе листя і стебла якого набувають темного кольору. Це універсальний чагарник, що використовується в бордюрах, ширмах, живоплотах та для фундаментних насаджень.

Голубий падуб (Ilex meserveae)
Туя американська (Thuja occidentalis)

Туя американська (Thuja occidentalis) належати до групи голчастих вічнозелених чагарників і дерев, у яких голки розташовані плоскими втечами, які виглядають як віяло або луска, що сильно відрізняє її від більшості голчастих вічнозелених рослин.

Ялівець «Блю Стар» (Juniperus squamata ‘Blue Star’) ще одна голчаста вічнозелена рослина зі сріблясто-блакитним листям і низьким зростом. Ця повільно зростаюча рослина є карликом, що утворює компактний насип, який у зрілому віці досягає всього від одного до трьох футів у висоту, з аналогічним розмахом. Листя звичного для ялівцю сріблясто-блакитного кольору, колюче і лускате по текстурі. 

Перш ніж купувати чагарник, завжди консультуйтеся щодо інвазивності чи схильності рослин до серйозних проблем від шкідників чи хвороб у вашому районі.

 

Ялівець «Блю Стар» (Juniperus squamata 'Blue Star')

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *