Сучасний дизайн саду

Сучасний дизайн саду – це створення красивого і водночас практичного та функціонального відкритого простору. Такий сад відрізняється прямими лініями та геометричними формами й включає сучасні матеріали, такі як плитка, щебінь, метал і бетон.

Сучасні сади схожі на сучасний дизайн інтер’єру, в якому менше дрібних деталей, більше контрастних кольорів та меблів для досягнення мінімалістичної привабливості.

Одним із ключових елементів сучасного дизайну саду є творче використання рослин для досягнення елегантного вигляду, – це можуть бути вертикальні сади або грядки із гравію.

Одна з ключових відмінностей традиційного дизайну полягає в тому, що в сучасних садах віддається перевага рослинам, які добре пристосовані до посушливих умов, і на прополювання та полив яких не потрібно витрачати багато годин на тиждень.

У той час як традиційні сади використовують паркани або живоплоти для поділу ділянок, сучасні сади використовують сміливі меблі для створення кордонів. Такі сади не нагромаджені квітами чи елементами декору.

Сучасні сади ідеально підходять для родин з дітьми та домашніми тваринами, тому що в них немає прихованих кутів або вузьких місць, які могли б стати пасткою для малюків або вихованців. І якщо включити в дизайн настил та доріжки, то у дітей достатньо місце для ігор та веселощів.

Сучасний сад включає багато місць, де можна посидіти на вулиці та насолодитися сонцем. Наприклад, у сучасних садах часто використовуються водні об’єкти та зони приготування їжі, які є центром розваг на свіжому повітрі або сімейних зустрічей.

Для створення сучасного саду, використовують такі матеріали, як камінь та метал, поєднуючи їх з інтер’єром будинку, щоб створити плавний перехід від будинку до саду.

Коли справа доходить до сучасних садів, важливо пам’ятати про бюджет. Якщо не розробити ландшафтний проєкт та кошторис наперед, то ресурси можуть закінчитися ще на ранньому етапі.

Якщо вам потрібна допомога у створенні саду вашої мрії, будь ласка, не соромтеся звертатися до мене. Маючи неодноразовий досвід розробки сучасного ландшафтного, я радо допоможу вам втілити в життя ваші самі сміливі ідеї.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *